İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Izmir_büyükşehir_belediyesiİzmir Büyükşehir Belediyesi elaman alımları 2014 yılında da devam edecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alım haberlerini sitemiz aracılığı ile sizlere sunacağız. Bilindiği üzere İzmir Türkiye’nin üçüncü büyük kentidir. Önemli bir tarihe sahip olan İzmir geçmiş dönemlerde Kurtuluş Savaşımızın şiddetli yaşanan kentlerindendir. Yunan işgali ile elimizden koparılmak istenen kenti birlik beraberlik ile verdiğimiz savaşlarla korumuşuz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımlarını belediyedeki insan kaynaklarından öğrenebilir ve oraya gerekli evraklarla giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Belediyelere personel, memur alımları genellikle KPSS puanı ile yapılmaktadır. Bu KPSS puanı merkezi alımlar aracılığı ile kullanılır ve İzmir Büyükşehir Belediyesinde personel olunur. Bunun yanında açıktan sözleşmeli alımlarda gerçekleşebilir. Bu alımlarda yine KPSS puanı esas alınır.

2014 yılında İzmir Belediyesinde çalışmak istiyorsanız alımları yakından takip etmelisiniz. İşçi olarak çalışmak isteyenler taşeron işçi alımlarını, memur olmak isteyenler ise merkezi ve sözleşmeli memur alımlarını takip etmeleri gerekir.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan İzmir Büyükşehir Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu unutmayınız. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıpratıyor. Bu nedenle işsiz insanlar memur olma hayali ile belediyeler ve çeşitli kamu kuruluşlarına başvuruyor. Memur olmak isteyen kesim gün geçtikçe artmakta, memur olmak ise zorlaşmakta. Umarız 2014 yılı sizler için güzel bir yıl olur ve memur olarak hayatınıza devam edersiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımlarını takip etmek için www.izmir.bel.tr sitesini takip etmenizi öneririz.

Belediyede çalışanlar yorumlarını bizlere iletirlerse seviniriz.

Category: İlanlar

Etiketler:, , ,

- 18 Ocak 2014

Comments

  1. Merhabalar temizlik ve park bahçe işinde çalışmak istiyorum 544 541 67 47 b sınıfı ehliyetim var lütfen yardımcı olurmusunuz.

  2. Merhabalar temizlik ve park bahçe işinde çalışmak istiyorum 545 491 04 58 b sınıfı ehliyetim var lütfen yardımcı olurmusunuz. evliyim yeni askerden geldim lütfen yardım edin izmir çevresi

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>